Video/ Shikoni çfarë bën Rama kur Sajmir Tahiri flet nga Kuvendi

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama, në faqen e tij “Facebook”, nuk ka nguruar pa publikuar video live nga Kuvendi, ndërkohë që flisnin deputetë dhe ish-deputetë të Partisë Socialiste.

Rama ka publikuar dhe videon kur po fliste Sajmir Tahiri, i cili edhe pse ishte një nder emrat që punoi shumë për këtë forcë pulitke, kryeministri nuk e bëri pjesë të qeverisë “Rama 2”.

Nga ana tjetër, duket se Tahiri nuk e ka pritur mirë këtë qëndrim të Ramës, dhe ka qëndruar shumë i ftohtë kundrejt këtij fakti. Por, sot Rama ndërsa ai po fliste nga foltorja e Kuvendit, ka shpërndarë një video live në ‘Facebook’, ku shkruante:  ERTV Live ?: Sot në Kuvend – Debati për Programin dhe Qeverinë e Re. Fjala e deputetit Saimir Tahiri.

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRriten sërish siguracionet e makinave në Shqipëri, ja sa bëhen
Artikulli tjetërVIDEO/ Tahiri flet si Berisha në Kuvend, fajëson ish-deputetin e PS-së për kanabisin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.