VIDEO/ Shihni pasojat shkatërrimtare të tornados në Greqi

| 20:11
SHPËRNDAJE

Disa tornado kanë goditur zonën e Kallamatës në Greqi duke shkatërruar gjithçka që kanë gjetur përpara.

anemostrovilos-kalamata

Kamerat e sigurisë kanë filmuar goditën e një fabrike të madhe të shkatërrohet nga tornadoja, duke marrë përpara gjithçka gjente. Edhe makinat në afërsi të objektit u shkatërruan.

“Ndihemi shumë me fat që megjithëse ishim të gjithë në fabrikë në kohën e incidentit, të gjithë jemi mirë. Për fat të mirë, dëmet janë vetëm materiale, “thanë pronarët e kompanisë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.