VIDEO/ Shënoi me kokë, por Serxhio Ramos feston me… shqiponjë

SHPËRNDAJE

Spanja me në krye Luis Enriken, shpartalloi mbrëmjen e djeshme Kroacinë, finaliste të Botërorit, me shifrat 6-0, por diçka tjetër që nuk shpëtoi nga sytë e kamerave, ishte festimi i golit të pestë, shënuar nga Serxhio Ramos.

ramos

Mbrojtësi i Realit të Madridit, pasi dërgoi topin në rrjetë me kokë, u kthye nga kamerat, ku bëri me duar edhe shenjën e shqiponjës.

ramos4

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTë përndjekurit dhe pronarët, Ahmetaj: Fatura arrin 2 miliardë USD
Artikulli tjetër“Hajdari u pushkatua se nuk u shit për interesa personale”, kreu i grupimit "Dhjetor '90", thirrje qytetarëve: Sot...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.