Video/ Shefi i rendit në Delvinë filmohet i dehur… me shkop në dorë dhe para valles

SHPËRNDAJE

Këto pamje që po ndiqni kanë mbërritur në redaksinë e lajmeve të ABC News, ku shihet shefi i Rendit në Delvinë me uniformën e tij të policisë. Me një shkop druri në dorë ai udhëheq vallen tradicionale të zonës, bashkë me disa nga vartësit e tij.

Ndoshta është një gëzim familjar ose shefi ndodhet jashtë orarit të punës, por në një gjendje të tillë, ai është i veshur me uniformën e Policisë së Shtetit.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVIDEO/ Ekzekutimi në Shkodër, viktima dyshohet i përfshirë në vrasje 7 vjet më parë
Artikulli tjetërOficeri i NATO-s që u vetëvra kishte marrë 2 ditë leje në punë, flasin të afërmit: Ja ku dyshojmë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.