VIDEO/ Shakira mëson në internet, Pike nuk e lë rehat dhe e ngacmon: B*** e zgjuar!

| 15:56
SHPËRNDAJE
 

Koronavirusi ka izoluar shumë njerëz në shtëpitë e tyre, për shkak të panikut të përhapjes së këtij virusi famëkeq.Shakira dhe Pike

Izolimit nuk mund t’i shpëtonte as mbrojtësi i Barcelonës, Zherard Pike, i cili tashmë është duke qëndruar me bashkëshorten e tij, Shakira në shtëpi.

Pikërisht kjo e fundit duke se po e shfrytëzon këtë moment për të bërë kurs online dhe për të mësuar diçka nga interneti.

Një moment nga kjo Pike e ka shpërndarë edhe në rrjetet sociale teksa e shoqëron me shkrimin: “Duke studiuar filozofi! B*** e zgjuar!”

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.