VIDEO/ Rudina Hajdari sikur se kemi parë asnjëherë më parë. Heq ‘kostumin e politikanit’ dhe ia merr valles së Tropojës

| 20:09
SHPËRNDAJE

Rrallë herë njerëzit e politikës zgjedhin që të heqin ‘kostumin e politikanit’ dhe të dalin në një tjetër formë. Por këtë gjë sot e ka bërë deputetja e opozitës parlamentare, Rudina Hajdari, e cila teksa ka marrë pjesë tek ‘E Diellë’, në Top Channel, ka kërcyer një pjesë nga vallja e Tropojës.

pjimage - 2020-06-28T200835.139

Me të vërtetë deputetja Hajdari është rritur jashtë dhe ka pak kohë që është kthyer në Shqipëri, por duhet të themi se vallen e Tropojës ‘e qan’.

Hajdari e ka kërcyer vallen me gazetarin Ervin Kurti dhe sikurse e quan edhe ai kërcimi ishte “Top of the Top”, ndërsa thotë: “Zëre sikur isha në dasmën e saj”.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.