VIDEO/ Roshi nuk “përmbahet”, shikoni çfarë bën një ditë pas operacionit në gju

SHPËRNDAJE

Vetëm ditën e djeshme, Odise Roshi kreu me sukses operacionin në gju, pas dëmtimit fundjavën e kaluar me Akhmat Groznin. Por, vullneti dhe forca e tij duket se janë të paimagjinueshme.

odise roshi

Sot, Roshi ka postuar një video në Instagram, ku shihet teksa ecën vetë, pa ndihmën e patericave apo dikujt për t’u mbajtur. Një shpresë e madhe kjo për mesfushorin kuqezi, për t’u rikthyer sa më shpejt nga ky dëmtim.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTë gjitha dashnoret, muza të Pikasos. Kush do të ishte piktori pa gratë e tij?!
Artikulli tjetër“Jepu nga 20 mijë lekë dhe të ikin me vrap”, zbardhen përgjimet e policit dhe trafikantëve të kanabisit në Tepelenë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.