VIDEO/ Rikthehet bomberi Xhevair Sukaj, goli i tij shpallet më i bukuri i javës

SHPËRNDAJE

Vllaznia u rikthye te fitorja në ndeshjen ndaj Lushnjës dhe Sukaj arriti të shënonte dy herë. Goli i tij i parë i realizuar në minutën e 64-t të takimit është përzgjedhur si më i bukuri i kësaj jave.

qqqd

Gilman Lika jep një asist për sulmuesin, i cili, brenda zonës kundërshtare, bën një stopim perfekt të topit, kthehet me fytyrë nga porta duke u rrotulluar bukur dhe me të djathtën lëshon një gjuajtje rrafsh me tokën, e cila përfundon në rrjetë.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakJuristi i Montpellier, që përfundoi arave në Gosë të Kavajës
Artikulli tjetërMinistria hap garën për Teatrin Kombëtar, dalin emrat e kandidatëve të parë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.