VIDEO/ Rëndohet bilanci, nënë e bir nxirren të pajetë nga rrënojat në Thumanë

| 18:07
SHPËRNDAJE

Vijon të rëndohet bilanci i viktimave nga tërmeti tragjik që goditi vendin në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Sipas “Blakn web”, në Thumanë , ekipet e shpëtimit kanë nxjerrë nga rrënojat dy trupa të tjerë të pajetë, të cilët janë anëtarë të së njëjtës familje, nënë e birë.

nxirret-dy-trupa-te-pajete

Deri më tani, zyrtarisht numri i viktimave ka shkuar në 20 persona, ndërsa persona të lënduar besohet të jenë mbi 300 persona.

Pasojat e termetit ne Durres-Zona plazhit (10) Pasojat e termetit ne Durres-Zona plazhit (1) Pasojat e termetit ne Durres-Zona plazhit (2) Pasojat e termetit ne Durres-Zona plazhit (3) Pasojat e termetit ne Durres-Zona plazhit (4) hotelet-depozitat-gazi11 hotelet-depozitat-gazi1 hotelet-depozitat-gazi1111 hotelet-depozitat-gazi hotelet-depozitat-gazi111113 hotelet-depozitat-gazi1111123 hotelet-depozitat-gazi111112 hotelet-depozitat-gazi1111133

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.