VIDEO/ Rama nga Lezha: Ju uroj mirëmëngjesi me këtë moment kuptimplotë të…

SHPËRNDAJE

Kryeministri i vendit si çdo mëngjes ka zgjedhur edhe sot videon me të cilën iu ka uruar ndjekësve të tij “ditë të mbarë”.

Ai ka zgjedhur të postojë pamje nga transformimi rrënjësor të ujësjellësit të Lezhës. Sipas Ramës, kjo falë një punë të madhe e cilësore të përbashkët.

Përkrahë videos Rama shkruan:

MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë moment kuptimplotë të transformimit rrënjësor të ujësjellësit të Lezhës, falë një pune të madhe e cilësore të përbashkët, ju uroj një ditë të mbarë ?

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVIDEO/ Të dehur dhe me shpejtësi, policia pret ‘kokat’ e 100 shoferëve
Artikulli tjetërDalin pamjet/ Avioni me 162 pasagjerë del nga pista në Turqi (VIDEO)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.