VIDEO/ Rakipi sherr me Ramën: Ke 4 vjet që ha pula. Të ranë qerpikët…

Apr 7, 2017 | 12:20
SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama është kapur keqas ditën e sotme në mbrëmje në emisionin e Ylli Rakipit në “News24”.

Rakipi tha se ministri i Financave ka thënë se janë hapur 300 mijë vende pune, por Rama tha se nëse kjo është thënë ai do ta shkarkonte dhe se Rakipi gënjente.

Debati

Rama: Gënjen morë zotëri, se nuk ka thënë 300 mijë vende pune. Rri ha pula këtu ti me Lubonjën dhe Bushatin dhe i jep gjellë qensh shqiptarëve.

Rakipo: Pula ke ti 4 vjet që ha sa të kanë rënë qërpikët e syve.

Rama: Ylli mos e kalo tani…

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/