Video që po bën namin në “Instagram”, ja si dukej 9 vite më parë Almeda

SHPËRNDAJE

Almeda Abazi njihet si një prej vajzave me elegante të showbizit shqiptar dhe atij turk.

almeda

Së fundmi, në rrjetin social “Instagram” po qarkullon një video ku ajo shfaqet në daljet e saj të para në një televizion turk, plot 9 vite më parë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/video-qe-po-ben-namin-ne-instagram-ja-si-dukej-9-vite-me-pare-almeda/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.