VIDEO që po bëhet “hit” në rrjet me ministrin Gent Cakaj

| 20:44
SHPËRNDAJE

Është thuajse zakon në Shqipëri që dera e makinave të zyrtarëve të lartë të hapet nga badigardët shoqërues, ndryshe nga se ndodh në vende perëndimore.

625e2244-ef0f-4f41-828b-522045d04680

Por, Ministri i Jashtëm në detyrë Gent Cakaj duket se ka shënuar një rekord të ri: Derën e makinës së tij e hap një zonjë, dukshëm në moshë. Ende nuk dihet se çfarë pozicioni ka zonja në fjalë, por në këtë video duket qartë që Cakaj pret që dera e makinës t’i hapet nga ajo.

Videoja u regjistrua në momentin kur Cakaj ka zbritur nga makina në Bratislavë për të shkuar në ceremoninë e marrjes së Kryesisë së OSBE-së, ndërsa më pas takon ministrin e Jashtëm sllovak, Miroslav Lajčák, kryesuesi i derimëtanishëm i kësaj organizate.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.