Video që na dha fitoren në Gjykatë, 15 minutat e natës kuqezi në Beograd

| 22:16
SHPËRNDAJE
 

Në një video prej 15 minutash janë fiksuar të gjitha shkeljet që kanë bërë serbët natën e 14 tetorit në Beograd. 

Te lidhura



Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

6 KOMENTET

Comments are closed.