VIDEO/ “Profesor” Gjasula, mesfushori i Kombëtares i tregon rrugën e rrjetës vogëlushit

Apr 6, 2022 | 18:45
SHPËRNDAJE

SV Darmshtad, ekipi ku aktivizohet mesfushori i Kombëtares tonë, Klaus Gjasula, ka publikuar në Instagramin zyrtar një video ku protagonist është pa dyshim mesfushori kuqezi.

bandicam 2022-04-06 18-09-33-882

Në videon e publikuar shihet një vogëlush, i cili tenton dy herë të shtyjë topin drejt rrjetës, por pa sukses. Më pas skenën e merr Gjasula, i cili i vendos topin pranë portës dhe i mëson atij si të godasë për të gjetur golin.

Pak çaste më vonë, vogëlushi shënon, i shoqëruar nga brohoritjet e shokëve të skuadrës së Gjasulës dhe tifozëve që u argëtuan me ato momente pas ndeshjes së fundjavës në kampionat.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura