Video prekëse/ Momenti kur polici shpëton ushtarin puçist

| 15:14
SHPËRNDAJE

Prekëse mund të quhen këto pamje, kur në mes të dhunës, kaosit, frikës e gjakut, ky polic ka shpëtuar ushtarin pucist, të vënë përfund nga turmat e rebeluara.

shpetim

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.