VIDEO/ Policia e kap duke thyer urdhrin për izolimin, banori rom “ankohet” për nusen: Ka ikur te…

Mar 22, 2020 | 15:27
SHPËRNDAJE

Një banor rom i kapur nga policia duke shkelur vendimin e qeverisë për mbylljen në banesë, ka gjetur si pretekst gruan, duke thënë se po shkonte ta merrte.

romet

Në videon e shpërndarë fillimisht nga policia dhe tani po qarkullon gjerësisht në rrjet, banori thotë se gruaja e tij është shumë e frikësuar.

Pjesë nga biseda:

Polici: Zotëri do ikni në shtëpi?

Banori rom: Shkova të marr nusen se e lash te daja.

Polici: Nusen po deshe po deshe ndaje, mos e mërzit që të ikur.

Banori: Do shkoj të marrë nusen dhe do iki në shtëpi.

Polici: Nëse të kap, do t’u shoqëroj në komisariat. Në momentin që është vendosur orari, do të zbatosh rregullin.

Banori: Po mirë tani, ta lë nusen unë?! Ajo ka frikë.

 

 

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.