VIDEO/ “Po tundemi, sapo patëm një tjetër goditje”, ja si reaguan Ori dhe Isli pasi ndjenë tërmetin sot në mëngjes

| 13:22
SHPËRNDAJE

Lëkundjet e tërmetit që ra mëngjesin e sotëm ne oren 09:26 me magnitudë 4.3 sipas IGJEUM, janë ndier edhe në studion e Wake Up që po transmetohej live.

Ori: Ndërkohë ne po tundemi Alaudin.

Isli: Të presim pak sepse sapo patëm një tjetër goditje tërmeti edhe Piramida po tundet, ndërkohë që sapo përfundoi.

Dhe ishte goxha i fortë, thanë të dy moderatorët njëzëri.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.