VIDEO/ Po kënaqeni duke parë Botërorin? Shikoni futbollin sensual të femrave braziliane

SHPËRNDAJE

Të gjithë tifozët janë të ngulur përpara ekraneve të televizorëve ose nëpër stadiume për të parë ndeshjet e botërorit. Megjithatë të shumta janë edhe kompeticionet apo zhvillimet e reja që kërkojnë t’ia rrëmbejnë vëmendjen. I tillë është edhe futbolli i femrave braziliane.

Ndeshja është bërë në një mënyrë tërësisht seksi dhe në një terren të lagësht. Për ndjekësit e gjinisë mashkullore ky mund të jetë një ndeshje tepër tërheqëse.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakAkuzat e PD për "Air Albania", reagon Sinan Idrizi: Jam i detyruar të çoj në gjykatë zonjën që lexoi një fletrrufe
Artikulli tjetërSampaoli e ka ndarë mëndjen, në krye të sulmit do të jetë…

S'KA KOMENTE

Comments are closed.