VIDEO/ Po festonte golin e skuadrës, futbollistit i ndodh e papritura nga tifozët

Dec 12, 2021 | 22:46
SHPËRNDAJE

Nju Jork Siti fitoi ndaj Portlendit në finalen e kupës së MLS me rezultatin 1-2. Përtej fitores ajo që bëri bujë në rrjetet sociale ishte një incident me një prej lojtarëve.

nju jork siti

Në pjesën e parë kur Nju Jork Siti kishte  kaluar në avantazh, mesfushori Zhesus Medina u godit në kokë nga tifozët me një gotë birrë. Policia identifikoi dy autorët e ngjarjes dhe i arrestoi.

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura