Video/ Perversi filmohet duke dëgjuar çiftet teksa bënin seks në dhomat e hoteleve

| 19:14
SHPËRNDAJE
 

Një 28 vjeçar u kap duke u endur korridoreve të hotelit për të regjistruar tingujt e çifteve që bënin seks në dhomat e tyre.

Zonja Tang dhe i dashuri i saj ishin duke qëndruar në një hotel në rrethin Jiangjin të Chongqing, në jug-perëndim të Kinës, kur ata kuptuan se një hije ishte duke lëvizur jashtë derës së dhomës së tyre në mes të natës.0_Perv-Filmed-Sneaking-Around-Hotel-To-Hear-Couples-Romp

Ata njoftuan policinë të nesërmen në mëngjes dhe oficerët rishikuan pamjet e kamerave të sigurisë në hotel dhe zbuluan gjithçka, ndërsa vunë në pranga autorin.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.