VIDEO/ Përplasja e parë e Bleonës me Iva Tiçon: Me the që s’jam e bukur

| 23:11
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Bleona Qerreti dhe gazetarja Iva Tiço, përplasjen e parë e patën në emisionin “Opinion”.

Tico-BleonaTeksa po flitej për performancën e Bleonës në Los Anxhelos, këngëtarja iu kthye Iva Tiços: Ti ke thënë që unë s’jam e bukur, ndërsa tani thua ndryshe…”

Më pas ndërhyri Iva Tiço duke përgënjeshtruar dhe duke thënë se ajo e kishte patur fjalën për fustanin dhe jo për të. Për më tepër ndiqni videon.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

6 KOMENTET

Comments are closed.