VIDEO/ Për tu marrë shembull, shikoni çfarë bëjnë tifozët e Juventusit dhe Napolit

SHPËRNDAJE

Pavarësisht rivalitetit të nxehtë në Serinë A, ku diferenca për vendin e parë është vetëm e ngushtë dhe po luftohet fuqishëm për titullin kampion, tifozët e Napolit dhe ata të Juventusit kanë dhënë një mesazh për të gjitha tifozeritë që ngjallin dhunë dhe urrejtje në ndeshjet e futbollit.

auto_fans-1-640x3001524466853

Ndoshta do të duket e pabesueshme por dy tifozeritë rivale të përbetuara kanë dhuruar një tjetër performancë “Fair Play”. Para ndeshjes, në një nga lagjet e Torinos, këto 2 tifozeri janë përqafuar së bashku, dhe kanë festuar sikur të ishte një takim miqësor. Videoja është duke bërë xhiron e internetit. Një mesazh mjaft me vend për të gjitha tifozeritë problematike!

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakAktorja Adelina Muça tregon skandalin me çmimet "Kult"
Artikulli tjetër"Na vret Zoti të ankohemi, ti të jesh mirë, pa...", Rama i kthehet qytetarit: Shaqo...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.