VIDEO/ “Për popullin, me popullin!”- Bardhi: Slogan i rrezikshëm, grackë ku shqiptarët nuk bien më. Ja thirrja që ka për qytetarët

| 16:38
SHPËRNDAJE

Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi ka postuar në profilin e tij në facebook, një video me disa fakte, me të cilat shprehet se Shqipëria ka bërë hapa pas nën qeverisjen e Edi Ramës.

“Për popullin, me popullin”, sipas Bardhit është një slogan i rrezikshëm, që na çon në një kohë të errët propagande dhe izolimi.

Bardhi i bën thirrje qytetarëve që t’i thonë jo propagandës që qeverisë.

Postimi i plotë:

Për popullin, me popullin!

Slogan i njohur dhe i rrezikshëm që na çon në një kohë të errët propagande dhe izolimi.

Kjo është një grackë, në të cilën shqiptarët nuk bien më.

Thuaj jo propagandës së kësaj qeverie!

Shpërndaje këtë video!

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.