VIDEO/ PD pyet Ramën: Pse PS pranon vetting vetëm për KLSH dhe jo për kryeministrin, ministrat, deputetët?!

SHPËRNDAJE

Partia Demokratike ka publikuar një video, duke i bërë një pyetje Edi Ramës. PD duke publikuar videon që flet deputeti i PS Erion Brace në lidhje me zgjedhjen e kreut të ri të KLSH, në të cilën thotë se duhet që kanditaturat të kalojnë në Veting.

Duke un nisur nga kjo i drejtohet një pyetje Ramës: Pse PS pranon vetting vetem per KLSH dhe jo per kryeministrin, ministrat, deputetet?!

Postimi i plotë

Edi Rama dhe Partia Socialiste duan vetting per te tjeret, por nuk e pranojne per vete.

Erion Braçe paralajmeron vetting per kreun e ri te KLSH.

Pyetja eshte pse PS pranon vetting vetem per KLSH dhe jo per kryeministrin, ministrat, deputetet?!

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.