VIDEO/ Pasi u fotografua dje, Vangjush Dako shfaqet sërish sot në bashkinë e Durrësit

| 12:05
SHPËRNDAJE

pjimage - 2019-12-02T115928.905

Ish-kryetari bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako edhe pse se nuk e mban më një post të tillë, vazhdon të shihet në ambientet rreth institucionit. Pamjet e ditës s♪7 sotme, që ai eshte paraqitur ne Bashki jane publikuar nga tch.

Dako edhe ditën e djeshme eshte fotografuar në ambientet e bashkisë Durrës.

LEXO EDHE KETU

http://www.panorama.com.al/berisha-publikon-videon-i-zhdukur-gjithe-keto-kohe-vangjush-dako-fillon-punen-ne-bashki-pas-emerimit-te-zhylien-tendermenit/

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.