VIDEO/ Panuçi fillon menjëherë nga puna, skuadra kryen ushtrime dhe vrapime në Skoci

SHPËRNDAJE

Shqipëria do të përballet sot në stadiumin “Hampden Park”, me vendasit e Skocisë në ndeshjen e dytë në kuadër të Ligës së Kombeve. Për këtë ndeshjes trajneri Panuçi është shprehur se në fushë skuadra do të futet vetëm për të marrë tre pikët.

kdgfddsd

Dhe për të arritur këtë objektiv skuadra ka filluar menjëherë stërvitjen sot në Skoci.

sdhfdjkdf

Lojtarët bëjnë disa ushtrime të lehta dhe vrapime, ndërsa në videon e mëposhtme Panuçi duket teksa i jep shpjegime ndoshta taktike Taulant Xhakës në lidhje se si do të luajë sot.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.