VIDEO/ Panik në bord, kabina e avionit mbushet me tym, piloti: Evakuohuni

| 16:39
SHPËRNDAJE

Pasagjerët e një avioni në Australi kanë kaluar momente ankthi e frike, pasi gjatë fluturimit kabina u mbush me tym, ndërsa piloti filloi të bërtiste “evakuohuni”.

Sipas mediave të huaja disa njerëz u plagosën në nxitimin për të ikur, ndërsa disa të tjerë patën probleme në frymëmarrje si pasojë  e tymi, e shkaktuar nga disa pajisje hidraulike.

Capture

Pasagjerët, të cilët po fluturonin  nga Sidnei për në Perth u evakuuan, ndërsa avioni bëri ulje të detyruar në aeroportin e Sidneit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.