VIDEO/ Panik në aksin Tiranë-Elbasan, mjeti merr flakë në ecje, bllokohet qarkullimi

Oct 24, 2019 | 13:58
SHPËRNDAJE

Merr flakë në ecje një makinë në aksin Tiranë-Elbasan. Mjeti u përfshi nga flakët pak pas mesditës së sotme dhe raportohet se është djegur pothuajse i gjithi. Fatmirësisht nuk raportohen të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Mamël, 10 km larg Elbasanit dhe ka shkaktuar panik.

Për të shmangur ndonjë rrezik të mundshëm nga flakët, u bllokua për pak minuta qarkullimi.

Paraprakisht dyshohet se shkak i përfshirjes së automjetit nga flakët ka qenë një defekt në sistemin elektrik të automjetit, raporton News24.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.