VIDEO/ Pamje të rralla nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit. Shihni çfarë filmuan kamerat e sigurisë

| 17:46
SHPËRNDAJE

Tërmeti me magnitudë prej 6.4 i mëngjesit të 26 nëntorit do të mbahet mend gjatë për shkatërrimet e mëdha që la pas krahas 51 personave të vdekur.

res

Tërmeti ishte më i forti që goditi Shqipërinë në dekada, duke pasur si karakteristikë edhe kohëzgjatjen e tij prej 30 sekondash.

Tërmeti ra rreth orë 03:50 të mëngjesit, ku pjesa më e madhe e popullsisë është në gjumë.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momente nga lëkundja dramatike.

Pamjet që shihni më poshtë janë filmuar brenda një rrobaqepësie po nga kamerat e sigurisë, duke krijuar një panoramë të qartë të forcës së lëkundjes.

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.