FOTO-VIDEO/ Pamje që na kishin munguar, tifozët “djegin” stadiumin sapo starton derbi Tirana-Partizani

Oct 25, 2021 | 20:07
SHPËRNDAJE

Tifozët e Tiranës dhe Partizanit kanë pritur që të startojë sfida, për të treguar se sa i kishte munguar ky derbi qytetit.

FLAKE 16

Menjëherë flakadanë kanë pushtuar fushën e blertë duke prodhur një atmosferë elektrizuese në stadium. Retë e tymit kanë mbuluar fushën dukë bërë që ndeshja të ndërpritet për disa minuta, por më pas nisi rregullisht.

Kujtojmë që delegatë të UEFA-s janë të pranishëm në stadium dhe duhet pasur shumë kujdës me ndodhitë e sotme në shkallët e stadiumit.

Tirana-Partizani

Tirana-Partizani

Tirana-Partizani Tirana-Partizani Tirana-Partizani Tirana-Partizani Tirana-Partizani FLAKE 8

Tirana-PartizaniTirana-PartizaniTirana-PartizaniTirana-PartizaniTirana-PartizaniTirana-PartizaniTirana-Partizani

Tirana-PartizaniTirana-PartizaniTirana-Partizani

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura