VIDEO/ Pamje nga momenti pas shpërthimit të automjetit të Preng Gjinit

| 21:37
SHPËRNDAJE

Preng Gjini mbeti i plagosur rëndë gjatë një atentati pasditen e sotme në zonën e Vasil Shantos në Tiranë.


“Panorama” ka siguruar pamjet e momentit pas atentati ku Gjini ndodhet ende në makinë i bllokuar, ndërsa pak momente më vonë dërgohet në Spitalin e Traumës ku i është nënshtruar një operacioni.

Atentati besohet të jetë organizuar me lëndë eksplozive e telekomanduar.

Sipas pamjeve, Gjini qarkullonte me një mjet të lirë tip Benz ‘A Class’.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.