“Rama gënjeu për rindërtimin”, Paloka nxjerr videon: Tërmeti është fatkeqësi natyrore, por keqqeverisja jo!

| 21:11
SHPËRNDAJE

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka nëpërmjet një videoje të publikuar në faqen e facebook ka paraqitur sipas tij gënjeshtrat e kryeministrit Edi Rama për tërmetin.

1560953999_edpaloka

Videon e publikuar Paloka e shoqëron me duke thënë se tërmeti është fatkeqësi natyrore, por keqqeverisja jo.

“Tërmeti është fatkeqësi natyrore, por Keqqeverisja jo!”shkruan Paloka.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.