Video nga një tjetër kantier rruge, Rama fton “nazelinjtë”: Shikojeni

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga kantieri i rrugës së Lumit të Vlorës, ku së shpejti do të nisë puna edhe për lotin II e III. Ai flet edhe për “komentuesit nazelinj të projekteve 3D”, te cileve i thote ta shohin se si do te kthehet ne realitet ky projekt.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë videoinformacion nga kantieri i rrugës së Lumit të Vlorës, ku së shpejti do të nisë puna edhe për lotin II e III dhe ku komentuesit nazelinj të projekteve 3D mund të shohin se si ato kthehen ne realitet😉, ju uroj një ditë të mbarë🌹

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.