VIDEO/ Nga Georgina Rodriguez te Jessica Melena, këto janë partneret seksi të futbollistëve që pritet t’i vënë “flakën” Europianit

Jun 11, 2021 | 20:25
SHPËRNDAJE

Teksa na ndajnë edhe pak orë nga fillimi i “Euro 2020” dhe vëmendja e tifozëve është përqendruar tek ndeshja hapëse e kampionatit mes Turqisë-Italisë në “Olimpiko” të Romës, “ La Gazzeta dello Sport” është kujdesur të përgatisë një kronikë kushtuar partnereve dhe bashkëshorteve të lojtarëve që do marrin pjesë në këtë turne.

PARTNERET

Të dashurat dhe gratë e futbollistëve pritet të jenë në stadiume ku të dashurit e tyre do të zhvillojnë ndeshjet dhe sigurisht një pjesë e ndjekësve përveç tek kampionati do e kenë vëmendjen edhe tek bukuroshet seksi.

Ja partneret e futbollistëve që pritet t’i vendosin “flakën” Europianit:

Federica Schieveni- Partnerja e Nikolo Barelës

Camilla Bresciani- Partnerja e Alesandro Bastonit

Benedetta Quagli- Partnerja e Federiko Kiezës

Jessica Melena- Partnerja e Çiro Imobiles

Rafaella Szabo- Partnerja e Aleks Vitsel

Polly Parsons- Partnerja e Tomas Vermalen

Cora Gauthier- Partnerja e Karim Benzema

Lina Meyer- Partnerja e Xhoshua Kimish

Sophia Ëeber- Partnerja e Kai Haverts

Annie Kilner- Partnerja e Kejli Uoker

Marina Luczenko- Partnerja e Vojçek Shezni

Jessica Ziolek- Partnerja e Arkadiush Milik

Matilde Rossi- Partnerja e Lukas Skorupski

Georgina Rodriguez- Partnerja e Kristiano Ronaldos

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/