VIDEO/ Në Spanjë ndodh gjithçka, penallti më të çuditshme nuk keni parë

| 20:08
SHPËRNDAJE

Real Madridin e akuzojnë shpesh për penallti të paqena dhe që VAR e ka ndihmuar shumë ekipin e Zidan. Por penallti të çuditshme nuk jepen vetëm në La Liga, por edhe në Segunda divizion.

penalltia ecuditshme

Real Zaragozës ju akordua një penallti e çuditshme në ndeshjen kundër Real Oviedos. Sulmuesi shkel mbrojtësin dhe arbitri jep penallti në favor të sulmuesit të Zaragozës.

Ndeshja përfundoi 2-4 për Real Oviedon.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.