VIDEO/ “Ne ju presim”, një reklamë shqiptare i ndërpret konferencën trajnerit të Anglisë. Shikoni si reagon

Mar 27, 2021 | 17:24
SHPËRNDAJE

Një episod i veçantë ka ndodhur gjatë konferencës online të trajnerit të Anglisë, Sauthgejt, para sfidës ndaj Shqipërisë, që do të zhvillohet ditën e diel në orën 18:00, në stadiumin “Air Albania”.

sOUTHGEJT

Teksa trajneri i “3 luanëve” ishte duke kthyer përgjigje për pyetjet e gazetarëve, një reklamë shqiptare është vendosur në sfond duke u dëgjuar në sallë, dhe duke i ndërprerë fjalën Southgejtit: “E gjeni në faqen tonë të internetit, ne ju presim”. E këtë moment trajneri i Anglisë e ka kaluar me buzëqeshje. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura