VIDEO/ Mori ftesë nga kombëtarja për herë të parë, mbrojtësi fluturon nga gëzimi. Pamjet bëhen virale në internet

Mar 30, 2021 | 22:11
SHPËRNDAJE

Emocionet e ftesës nga kombëtarja janë të mëdha, teksa këtë e kemi dëgjuar ta thonë shpesh lojtarë të ndryshëm.

alpaslan_16_9_1617122525

Aq i madh ishte gëzimi dhe emocioni te mbrojtësi, Alpaslan Ozturk, ku mori ftesë nga Turqia, sa ai nuk mund ta kontrollonte dot veten. 27-vjeçari, i cili aktivizohet me skuadrën turke të Goztepe, mori për herë të parë në karrierë ftesë nga kombëtarja e Turqisë për ndeshjen me Letoninë dhe fluturoi nga gëzimi.

Gjatë kohës kur lojtari merr telefonatën, ku i thuhet për ftesë nga Turqia, ai kapet nga kamerat, teksa në atë moment kërcen nga gëzimi i madh.

Për më shumë shikoni pamjet e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/