VIDEO/ “Morëm një rezultat të mirë”, Broja: Kur qëndrojmë sëbashku mund të….

Jan 22, 2022 | 22:24
SHPËRNDAJE

Sauthemptoni ndali serinë prej 12 fitoreve radhazi të Mançester Sitit. Në përfundim të barazimit 1-1 më “Qytetarët”, ka folur dhe Armando Broja.

armando broja1

Shqiptari e quajti një rezultat të mirë dhe komplimentoi ekipin për performancën e treguar.

“Është shumë bukur, sepse kemi tifozët pas nesh të cilët na motivojnë. Kur qëndrojmë sëbashku si skuadër, ne mund të bëjmë shumë. Lojtarët qëndruan bashkë dhe të  fortë dhe morëm një rezultat të mirë. Kështu që jemi shumë të lumtur.”

 

LEXO EDHE:  Guardiola i mahnitur: Broja është aq i fortë, është e vështirë që ta mbash

VIDEO/ Kush tha që Broja nuk di të mbrojë?! Veprimi i sulmuesit shmang golin e sigurt të Mançester Sitit

VIDEO / Broja i pafat, i anulohet një gol dhe pastaj godet shtyllën ndaj Mançester Sitit

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura