VIDEO/ Momenti shokues kur 51-vjeçari rrëmben 8-vjeçaren, e ëma thërret e tmerruar: Më ndihmoni, vajza ime u rrëmbye

SHPËRNDAJE

21202104-7701965-image-m-29_1574173293785Ky është momenti i tmerrshëm, kur një burrë rrëmbeu vajzën 8-vjeçare, ndërsa nëna e saj bërtet e tmerruar duke kërkuar ndihmë.

Rrëmbyesi u arrestua disa orë më vonë nga policia, të cilët e gjetën atë të zhveshur në një magazinë.

Ai është identifikuar si Michael Webb, 51-vjeç, ndërsa në videon e publikuar dëgjohet e ëma e vogëlushes që bërtet: Më ndihmoni, më ndihmoni ju lutem, vajza ime sapo u rrëmbye. Në polici, 51-vjeçari pranoi se kishte rrëmbyer 8-vjeçare.

21202124-7701965-image-a-33_1574173323067

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.