Video/ Momenti kur truproja njofton Erdoganin për grushtin e shtetit

| 15:21
SHPËRNDAJE

Ka qenë një nga truprojat ai që ka njoftuar presidentin turk Erdogan për grushtin e shtetit.

erdogan1

Në këtë video, duket momenti, kur truproja ndërpret Erdoganin dhe e njofton për atë që ndodhi në Turqi.

Pasi ka dëgjuar, Erdogan, ngrihet dhe lë takimin ku ndodhej. Video është publikuar në internet nga shumë media turke dhe më pas ato ndërkombëtare.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

1 KOMENT

Comments are closed.