VIDEO/ Momenti i sikletshëm në transmetim live, i ftuari nxehet në debat, më pas i ndodh e papritura

| 12:21
SHPËRNDAJE

Nasimi-Foto

Gjatë një debati të fortë për temën e luftës në një emision televiziv, ka ndodhur një incident i vogël. 

Nasim Haradinaj, nënkryetar i OVL-së, në debat e sipër me Gani Gecin, në një moment ka peshuar aq shumë mbi tavolinën pranë së cilës gjendej, duke e thyer kështu xhamin e saj, gjë e cila ka nxitur edhe të qeshura në studio.

Përveç Nasim Haradinajt e Gani Gecit, në studio kanë qenë edhe Daut Haradinaj dhe Milaim Zeka. /GazetaExpress/

xhami-i-thyerr Nasimi-Foto-1

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.