VIDEO/ Momentet e tensionit, shikoni çfarë ndodhi në fundin e ndeshjes Skënderbeu-Partizani

May 8, 2021 | 22:38
SHPËRNDAJE

Tensioni ishte prezent në fundin e ndeshjes Skënderbeu-Partizanit, të zhvilluar në Korçë, që përfundoi në barazim 1-1.

pjimage (6)

Në momentin që gjyqtari Hamiti sinjalizoi fundin e sfidës, pati një përplasje mes mbrojtësit Zguro dhe futbollistit të skuadrës kryeqytetase, Jasir Asani.

Në këtë përplasje u përfshinë edhe futbollistët e tjerë, teksa u desh ndërhyrja e stafeve teknike që situata të qetësohej. Për më tepër shikoni pamjet e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura