VIDEO/ Moment epik në ndeshjen Roma-Frosinone, dëmtohet arbitri

Oct 1, 2023 | 22:48
SHPËRNDAJE

Një moment epik u regjistrua në minutën e 86-të në duelin mes Romës dhe Frosinones, teksa gjyqtari pësoi një dëmtim dhe u detyrua të shtrihej në fushë për disa minuta.

bandicam 2023-10-01 22-32-28-083

Më pas loja rifilloi normalisht, teksa kryeqytetasit e Zhoze Murinjos në fund festuan triumfin 2-0 falë golave të Lukakut dhe Pelegrinit. Për më tepër shikoni videon në momentin e dëmtimit të gjyqtarit:  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura