VIDEO/ Ministrja qeverisë kërcen këngën hit të grupit “Corona”! Shikoni lëvizjet e Elisa Spiropalit

| 14:30
SHPËRNDAJE

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin ka postuar një video ndryshe gjatë takimeve elektorale ne zonën e Kamzës.

elisa spiropali

Elisa Spiropali ka treguar aftësitë e saj si balerinë, teksa ka kërcyer me një grup të rinjsh pjesë e një akademie vallëzimi.

Spiropali dhe instruktori i akademisë në Kamëz, kanë kërcyer sëbashku këngën e grupit “Corona”, The “Rhythem of the Night”, ky gjatë performacës, ministrja e qeverisë Rama nuk ka mbetur pas me lëvizjet, por ka treguar se është një kërcimtare e zonja.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.