VIDEO/ Makina përfshihet nga flakët në autostradë, panik tek pasagjerët

SHPËRNDAJE

Një automjet tip “Golf” është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të premte. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Rinasit.

Shkak për këtë ngjarje dyshohet të ketë qenë një defekt teknik. Nuk raportohet për të lënduar, pasi në momentin kur makina është përfshirë nga flakët, pasagjerët që ndodheshin në të dhe drejtuesit kanë dalë nga makina. Është dashur ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për neutralizimin e flakëve.

Shqiptarja.com

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakHISTORIA/ Kurse kundër analfabetizmit. Nëna e 3 fëmijëve mëson të lexojë në moshën 27-vjeçare
Artikulli tjetër"Nuk e prisja të më gjuaje kështu", Anxhela Peristeri ja thotë "troç" Çanit: Je bërë shumë...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.