VIDEO/ Makina me shpejtësi përplaset me banesën, pëfundon e përmbysur. Tre të plagosur

SHPËRNDAJE

Pamje te frikshme ato te aksidentit te mbremshem ne Devoll, kur makina u perplas me nje banese dhe perfundoi e permbysur.

makina

Sipas te dhenave mesohet se drejtuesi i makinës tip Benz me targa AA 107TL Angels Ago ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe si pasojë është përplasur me një banese dhe më pas është përmbysur, e per pasoje shoferi dhe dy pasagjeret qe ktheheshin nga nje dasme jane plagosur. Njeri prej tyre mengjesin e sotem u dergua me urgjence ne Tirane.

REPORT TV ka siguruar pamjet e momentit të përplasjes me shpejtësi.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.