VIDEO/ “Ma kanë marrë gruan pa leje e ma kanë çuar në Golem”- Ankesa e pazakontë e durrsakut tek kryeministri. Rama: Paska shkuar në hotel, por merr..

| 20:58
SHPËRNDAJE

Banorët e qytetit të Durrësit i kanë shfaqur ankesa të ndryshme kryeministrit Edi Rama gjatë vizitave të tij atje.

raamaa

Por, një prej tyre është ankuar se i kanë çuar gruan në Golem pa e pyetur, atje ku janë strehuar shumë persona për shkak të shembjes së ndërtesave të tyre nga tërmeti.

Dialogu:

Rama: Ça ke mo vlla, ça ke?

Banori: Ma kanë marrë grunë dhe ma kanë çu në Golem. E kanë marrë pa më pyet mua.

Rama: Gruaja paska më shumë men se ty se ka shku në hotel. Merr autobusin dhe shko në hotel. O Zot! Gruaja është çmen me të dhe ka ik.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.