VIDEO/ “Luftë” në Këlcyrë, shikoni si kapiteni Kule tenton të godasë trajnerin e Maliqit

SHPËRNDAJE

Është luajtur mbasditen e sotme, ndeshja mes Këlcyrës dhe Maliqit e vlefshme për grupin B të Kategorisë së Dytë.

HDGD

Por, duket se vetëm futboll nuk është luajtur në këtë ndeshje, pasi ka pasur “luftë” dhe dhunë.

Kapiteni i Këlcyrës, Kule në minutën e 37-të të ndeshjes u ndëshkua me karton të kuq. Në nerva e sipër ai ka tentuar të godasë trajnerin e Maliqit, Egli Malesija. Kjo duket në fundin e videos të siguruar nga “Panorama Sport”.

Ndërkaq një futbolli i Maliqit u godit me grusht në fundin e ndeshje dhe është gjendje kritike për jetën.

dhune ne kelcyre(1) on Vidnews.

/PANORAMASPORT.AL/

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.