VIDEO-LAJM/ Reshje intensive dëbore përfshijnë zonën e Qafë Plloçit në Pogradec

| 18:26
SHPËRNDAJE

Në një sërë zonash të vendit kanë nisur reshjet e dëborës.

Pamjet që shihni vijnë nga Qafë Plloçi në Pogradec, ku bien reshje intensive dëbore.

Duke nisur nga dita e sotme dhe ditët në vazhdim, vendi ynë përfshihet nga një mot i ftohtë shoqëruar me reshje dëbore.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.